Witamy serdecznie,

Mamy wielką przyjemność przekazać materiały od pani Joanny Bochniarz, głównej organizatorki Forum Nowej Edukacji, podczas którego specjaliści z całego świata będą wspólnie debatować na temat możliwości dostosowania edukacji do zmieniających się realiów. Zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie najciekawszych, "pozasystemowych" programów motywujących uczniów oraz nauczycieli. Forum będzie też miejscem, w którym spotkają się najbardziej kreatywni dyrektorzy polskich szkół oraz nauczyciele. Bardzo zależy nam na tym aby umożliwić udział jak największej liczbie osób związanych z edukacją, dlatego gorąco prosimy o pomoc w rozpowszechnieniu tej informacji.

Informację o Forum wraz z programem, by nie obciążać skrzynki mailowej, umieściliśmy pod adresem naszego archiwum: http://we.tl/U2CaFlFuZC .

Z kolei ewentualne zdjęcia (pochodzące z naszego programu dla nauczycieli Mentor, który będzie prezentowany na Forum) czekają pod adresem: http://we.tl/VHtlofjvEI.

Z góry dziękujemy, informujemy też, że Joanna Bochniarz odpowie oczywiście na ewentualne dodatkowe pytania. Dlatego podajemy kontakt do właśnie do niej:
kom. +48 503 143 743
mail: jbochniarz@ciedu.eu

Z poważaniem,
Wirtualny Newsroom