Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli organizuje konferencję

Nowe spojrzenie na spektrum autyzmu,


która odbędzie się 14 maja 2024 r. w godz. 14.00 - 17.30 w auli Akademii Handlowej Nauk Stosowanych przy ul. Romualda Traugutta 61a w Radomiu.

Wydarzenie ma na celu zapoznanie wszystkich zainteresowanych z najnowszą wiedzą dotyczącą spektrum autyzmu oraz podniesienie kompetencji w zakresie edukacji i wsparcia rozwoju osób z autyzmem.
Krzysztof Tokarski w trakcie prelekcji zmierzy się z częścią aktualnie powielanych błędnych schematów funkcjonowania osób w spektrum, Joanna Ławicka wskaże kierunki diagnozy potrzeb relacyjnych ucznia autystycznego w kontekście rozwoju opisanego przez Teorię Indywidualnych Ścieżek Rozwojowych, a Zuzanna Makowska przedstawi koncepcje traktowania każdego zachowania jako swoistego komunikatu o stanie wewnętrznym oraz omówi praktyczne zastosowania tej wiedzy w podejściu do dziecka.

Zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, wychowawców klas, świetlic, burs szkolnych, psychologów i pedagogów szkolnych, terapeutów oraz wszystkich zainteresowanych

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną do 10 maja 2024r. - www.rodon.radom.pl/konferencje.
Liczba miejsc ograniczona. W procesie rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Odpłatność za zajęcia (60 PLN) dotyczy wyłącznie nauczycieli, którzy nie są zatrudnieni w radomskich szkołach samorządowych. Wpłaty należy przekazywać przelewem do 10.05.2024r. z dopisaną formą szkolenia na konto: PeKaO S.A. II O/Radom 80 1240 3259 1111 0010 3721 0325

Program konferencji - plik pdf

Patronat medialny: