Warning: Use of undefined constant DIR_MAIN - assumed 'DIR_MAIN' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /id.php on line 3
RODoN - Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli


Szanowni Państwo,
w związku z tym, że już w najbliższą sobotę odbędzie się "dyktando radomskie" przekazujemy informację od Pani Ilony Michalskiej-Masiarz:

Szanowni Państwo,

tuż po wakacjach po raz ósmy będziemy szukać Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii. Pomoże nam w tym prof. Andrzej Markowski, który ponownie przygotuje i podyktuje tekst pełen ortograficznych pułapek.
W tym roku dyktando odbędzie się 14 września, a zapisy przyjmujemy do 12 września. Do udziału można zgłaszać się osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu, ul. Piłsudskiego 12 lub telefonicznie pod numerem 48 362 67 35 (sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30). Zgłoszenia można również przesyłać drogą elektroniczną: biblioteka@mbpradom.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, adresu zameldowania oraz numeru telefonu.

Nie ma ograniczeń wiekowych, w dyktandzie spokojnie mogą wziąć udział dzieci, młodzież, jak również wszyscy mieszkańcy Radomia i powiatu radomskiego, bowiem swoje nagrody ufunduje również Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk.

Ilona Michalska-Masiarz
kierownik Działu Promocji Książki i Biblioteki

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu

tel. 48 362 87 88

fax 48 363 38 18

www.mbpradom.pl