Szanowni Państwo,
mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na seminarium „Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie”, które odbędzie się 29 maja br. w godzinach 11.00-15.00. Tym razem zapraszamy Państwa do Rybnika. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Zasadniczej Szkoły Zawodowej Izby Rzemieślniczej
w Rybniku seminarium odbędzie się w siedzibie Szkoły przy ul. 3-Maja 18.

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej zaprasza kadrę dydaktyczną placówek kształcenia ustawicznego i szkół zawodowych na drugie z cyklu seminariów „Rozwój e-learningu jako odpowiedź na wyzwania uczenia się przez całe życie”.

Seminarium będzie okazją do prezentacji dorobku nauczycieli w zakresie wykorzystywania e-learningu w procesie edukacji. Umożliwi również późniejszą dyskusję na temat potrzeb wynikających z wdrażania kształcenia na odległość. Tematyka spotkania przewiduje przedstawienie przez organizatorów i prelegentów własnych dokonań, zastosowanych rozwiązań oraz zdobytego doświadczenia w kształceniu na odległość.

Osoby zainteresowane przyjazdem na seminarium proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy zostaną poinformowane e-mailowo o wyniku rekrutacji.

Uczestnicy seminarium przyjeżdżają na koszt własny.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo tutaj.

Materiały z seminarium oraz filmy z wystąpienia prelegentów zostaną zamieszczone na Platformie Edukacyjnej KOWEZiU (EPW Kształcenie na odległość). Seminarium będzie również dostępne on-line (link do wideokonferencji zostanie udostępniony na stronie KOWEZiU w zakładce NOWOŚCI w dniu rozpoczęcia seminarium).

Serdecznie zapraszam do udziału w seminarium.

Magdalena Mrozkowiak
specjalista

Krajowy Ośrodek Wspierania

Edukacji Zawodowej i Ustawicznej

Wydział Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

ul. Spartańska 1B, 02-637 Warszawa

tel.: 22 844 07 40, w. 21

www.koweziu.edu.pl